Polish Esport Cup startuje już za dwa dni!

polish esport cup sezon 4
Fot. Polish Esport Cup
- Reklama -

Kolejny sezon Polish Esport Cup wystartuje już w najbliższą środe przynosząc nam olbrzymią dawkę emocji i walkę o nagrody dla zawodników… i publiczności!

W czwartym sezonie Polish Esport Cup doszło do kilku zmian, o czym informowaliśmy już w naszych poprzednich artykułach. Tym razem jednak głos postanowiły zabrać także legendy naszej rodzimej sceny esportowej!

Zobacz też:   PashaBiceps będzie walczył w FAME MMA?

Czwarty sezon PEC przed nami!

W środę rozpocznie się kolejny, czwarty sezon Polish Esport Cup. Do startu rozgrywek pozostały zaledwie dwa dni, więc drużyny, które jeszcze nie zapisały się do rozgrywek mają taką możliwość, ale muszą się śpieszyć. Wszystko przez to, że liczba miejsc jest ograniczona, a tym razem nagrody naprawdę duże. Warto jednak przypomnieć, że rozgrywki są skierowane tylko do zawodników z naszego kraju, nie mających podpisanych kontraktów z profesjonalnymi organizacjami – to warunek konieczny, jaki należy spełnić, żeby móc wziąć udział w czwartym sezonie PEC.

- Reklama -

Tym razem w końcu gracze mogą liczyć przecież m.in. na wsparcie mentorów, którymi zostały prawdziwe legendy polskiej sceny. Najlepsze cztery ekipy dostaną przydzielonych mentorów, którzy będą mieli za zadanie przygotować zawodników do fazy finałowej turnieju!

Nagrody dla fanów Polish Esport Cup!

W czwartym sezonie Polish Esport Cup, podobnie jak w poprzednich zmaganiach, nie tylko gracze będą mogli coś wygrać, ale także kibice. Także obserwujcie kanały social media oraz transmisje PEC! Dzięki temu najwierniejsi kibice będą mogli zdobyć cenne nagrody!

- Reklama -