Worldsy 2021: Potencjalny finał w meczu otwarcia!

Fot. DWG KIA
- Reklama -

Worldsy zawsze przyciągają przed ekrany fanów z najdalszych zakątków świata. Tym razem nie może być inaczej, skoro zaczynamy od starcia na samym szczycie!

DWG KIA vs FunPlus Phoenix na dobry początek

Po niesamowicie ciekawych rozstrzygnięciach w fazie Play-In, przychodzi czas na zmagania w grupach. A te nie mogły zacząć się lepiej. Starcie pomiędzy pierwszą drużyną z Korei, a reprezentantem Chin z drugiego miejsca, to pokaz LoL’a w najlepszym wydaniu. Pikanterii dodaje fakt, iż na przeciwko siebie staną dwa zespoły, które w klubowych gablotach trzymają trofeum za zdobycie Mistrzostwa Świata. Koreańczycy to zwycięscy sprzed roku, a ekipa FunPlus sprzed dwóch – nie mogło zacząć się lepiej!

Pracowity (ty)dzień

Starcie pomiędzy DWG KIA, a FunPlus Phoenix to pierwszy z zaplanowanych na jutro pojedynków w ramach fazy grupowej. Same Worldsy dostarczą nam, każdego kolejnego dnia aż osiem! Największym zainteresowaniem (z punktu widzenia europejskiego widza) cieszyć się będą mecze o 15:00, 19:00 i 20:00. Wtedy to wg planu, na wirtualną batalię wyruszą kolejno Fnatic, MAD Lions oraz Rogue. Każda z trzech drużyn ma przed sobą, statystycznie nie najsilniejsze zespoły do pokonania. Czy Europa będzie w stanie rozpocząć tegoroczne zmagania od 3-0? Tego dowiemy się już jutro!

- Reklama -
Zobacz też:   Worldsy 2021: skarb kibica League of Legends. Wszystko, co musisz znać!

Worldsy czas zacząć!

Już niespełna godziny dzielą nas od otwarcia kolejnych zawodów rangi Mistrzostw Świata. Do tej pory najwięcej do powiedzenia mieli gracze z krajów Azjatyckich. Worldsy pokazały jednak, że nikogo nie można skreślać już na starcie. Dlatego też, pozostaje zapiąć pasy i dać porwać się emocjom jakie czekają na nas już od pierwszego meczu!

- Reklama -