Victorious Blitzcrank jako nagroda za sezon 11!

victorious blitzcrank
Fot. Riot Games

Tego roku na zakończenie sezonu 11 otrzymamy Victorious Blitzcrank! Kiedy go otrzymamy?

Przed oficjalnymi wieściami Riot drażnił się z graczami udostępniając zdjęcie różowego misia, co sprawiło, że domysły padły na Annie. Mimo wszystko 5 października potwierdzono oficjalnie, że Zwycięskiego skina otrzyma właśnie Blitzcrank. Skórka zostanie rozdana w patchu 11.22.

Musisz ją mieć!

Jak zawsze zasady obowiązujące przy rozdaniu Victorious skórek są proste. Jest ona przyznawana automatycznie każdemu, kto osiąganie minimalnie złoto w drabince rankingowej. Jednak to nie tylko to, co dostaniemy. Nagroda zawiera też dodatkowe barwy, które możemy wykorzystać w naszej rozgrywce. Gracz, który osiągnie przykładowo rangę platynową otrzymuje barwę zieloną, która jest przypisana tej randze. Tak samo wygląda sprawa z resztą rang.

Fot. Riot Games

Rok temu było podobnie!

Rok temu Riot również udostępnił jedynie kawałek Zwycięskiej skórki dając do zgadnięcia fanom, co otrzymają na zakończenie sezonu. Udostępniono wtedy skrawek pistoletu Luciana, co pozwoliło natychmiast odgadnąć bohatera.

Aktualizacja 11.22

To podczas niej rozpocznie się rozdawanie nagród, a przypada ona na 3 listopada. Mimo wszystko nie wiadomo jeszcze czy ta data oznacza zakończenie sezonu, bowiem Riot nie potwierdził tych informacji.

Czy już osiągnęliście złoto, aby otrzymać tego prestiżowego skina? Jeśli nie to koniecznie musicie nadrobić zaległości! Czytając nasz Skarb Kibica możecie zainspirować się profesjonalnymi zawodnikami, aby wbijanie waszych rang poszło bezboleśnie!