PEC potwierdza: Legendy CS:GO będą wspierać młodych graczy!

MINISE PACT PEC
Fot. Actina Pact

Czwarty sezon Polish Esport Cup to nie tylko mnóstwo emocji, ale także program mentoringu PEC z Legendami polskiej sceny CS:GO!

Mentorami w czwartym sezonie PEC będą TaZ, NEO, Minise i Loord.

TaZ i inni wspierają młodych w nowym sezonie PEC

Podczas czwartego sezonu Polish Esport Cup jako organizatorzy położyli bardzo duży nacisk na wspieranie zawodników z tzw. sceny semi-pro. Dzięki temu młodzi zawodnicy, którzy wezmą udział w rozgrywkach, powalczą nie tylko o wysoką pulę nagród, ale także możliwość skorzystania z programu z mentorami w roli głównej.

Cztery najlepsze drużyny zostaną objęte opieką mentorów. Każdy z nich będzie mógł przekazać swoją wiedzę oraz doświadczenie właśnie młodym zawodnikom, stawiającym dopiero pierwsze kroki w profesjonalnym esporcie. Dzięki otrzymanemu wsparciu, z pewnością będą mogli szybko się rozwijać.

Każda z czterech najlepszych drużyn będzie miała przydzielonego konkretnego mentora. Dzięki temu ten będzie mógł poświęcić się tylko jednej ekipie i właśnie ją wspierać. Oprócz tego zawodnicy powalczą także o nagrody pieniężne.

To nie koniec nowości w PEC

Mentorzy i zmiany w formacie rozgrywek to nie koniec nowości w Polish Esport Cup. Dla kibiców mamy przygotowane specjalne konkursy, o których poinformujemy wkrótce. Warto obserwować więc nasze kanały informacyjne, a także regularnie uczestniczyć w transmisjach.