Shircane na 4. miejscu! Kto został Mistrzem Świata w TFT?

lol tft devils one shircane
Fot. Devils One
- Reklama -

To już koniec rozgrywek o Mistrzostwo Świata w TFT: Osąd. Jak poszło reprezentantowi Polski – shircane?

Gracze z całego świata zmierzyli się w turnieju organizowanym przez Riot Games. Walka była zacięta, bowiem wygrana oznacza Mistrzostwo Świata oraz lukratywne nagrody. Polskę reprezentował Kacper “shircane” Piśniak, który mimo zajętego 4. miejsca może pochwalić się sporym osiągnięciem.

Jak przebiegał ostatni dzień Mistrzostw?

Kacper przyzwyczaił nas do pewnej siebie gry, która niemalże zawsze gwarantowała mu miejsce w podium. W pierwszej grze zabrakło jedynie szczęścia. Mimo doskonałej ekonomii, nie udało się złożyć niczego sensownego. Efektem tego nieszczęścia było 7. miejsce.

- Reklama -

W kolejnej grze początek wyglądał pozytywnie. Fani wreszcie mogli odetchnąć ze spokojem. Nagle kolejny brak Akshana pomalutku odsuwał naszego reprezentanta od wygranej. Shircane zainwestował w Jaxa, co pomogło przetrwać jeszcze kilka rund, jednak ostatecznie zajął 6. miejsce.

Vayne dała nadzieję

Pozostali zawodnicy byli coraz bliżej osiągnięcia 18. punktów, które oznaczałyby zwycięstwo. Ponownie, reprezentant Europy, idealnie radził sobie na początku trzeciej gry, co pozwoliło zachować mu pełnie punktów życia. Ostatecznie shircane zmierzył się z Amerykaninem, który uszedł zwycięsko.

W czwartej rozgrywce Polak postawił ponownie na Dravena, którego ogrywał w poprzednich dniach. Plan był idealny, jednak pozostali zawodnicy mieli podobny, przez co zabrakło jednostek dla Kacpra. Zważając na trudności jakie spotkały rodaka, można mówić o małym sukcesie, bowiem zajął 5. miejsce. Oznaczało to, że shircane osiągnął 18. punktów.

To i tak ogromny sukces!

Walka była zacięta. Tegoroczne Mistrzostwa Świata pokazały ogrom talentu u każdego z zawodników, jednak mistrz może być tylko jeden. Został nim Huanmie z Chin, który finalnie zdobył 31 punktów. Jeśli spóźniliście się na transmisję na żywo, wciąż znajdziecie ją na oficjalnym kanale TFT. Reprezentant Polski, shircane ukończył turniej na 4. miejscu. Kacprowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

- Reklama -