League of Legends patch 11.20 – better nerf Irelia!

lol rotacja Irelia patch 11.20
Fot. Riot Games

Przed nami jedna z ostatnich aktualizacji dla sezonu 11! Oto wszystko, co musimy wiedzieć, aby przygotować się na patch 11.20!

Zbliża się koniec aktualizacji dla sezonu 11! Przed nami jeden z ostatnich patchów, który przygotuje graczy do przedsezonu. Aktualnie otrzymaliśmy sporą zapowiedź tego, co pozostanie zmienione dokładnie 6 października.

Mistrzostwa Świata będą rozgrywane na aktualizacji 11.19, dlatego jeśli nie jesteście na bieżąco z ostatnimi wydarzeniami zachęcamy do zapoznania się z patchem 11.19!

Zobacz też:   Pick'em powraca! Czekają cenne nagrody!

Czy to ich skrzywdzi?

Wśród osłabień znajdziemy Singeda oraz Taliyah. Nie do końca wiadomo jeszcze, dlaczego twórcy gry zdecydowali się znerfić tę dwójkę. Wśród osłabień na liście jest też Amumu, który po zmianach bandaży odnalazł się w roli wspierającego. Zasłużonego nerfa otrzyma Irelia, która według graczy okazywała się wciąż za silna. W patchu 11.20 też rzadziej będziemy spotykać Shena oraz Jarvana IV.

Czy to coś nam przypomina?

Riot Games zatęsknił za metą, w której królował Udyr i Hecarim, dlatego postanowiono ich wzmocnić. Wracamy do podobnej sytuacji z początku sezonu, w której gracze abusowali tych dwóch junglerów, wbijając o wiele wyższe rankingi. Pamiętajmy, że Udyr wciąż oczekuje na upragnionego reworka, który podobno już jest bardzo blisko nas.

Zobacz też:   Arcane: Wiemy coraz więcej o serialu League of Legends!

Senna jako strzelec czy wspierający?

Patch 11.20 to aktualizacja, w której do łask powróci Senna, o której chwilowo zapomniano. Podobnie będzie z Elise, która będzie silniejsza. Czy to polepszy sytuacje Królowej Pająków, patrząc na jej dotychczasowe miejsce w obecnym sezonie? Wzmocnieniem pocieszy się też Darius, który według społeczności Reddita będzie ponownie niesamowicie silny.

Halloweenowy klimat!

Patch 11.20 oznacza także jesienny klimat, który zagości wraz z pojawieniem się najnowszej aktualizacji. Coroczna seria skórek Bewitching powiększy się o Syndrę, Fiorę, Yuumi, Nami oraz Poppy. Do zdobycia będzie również Prestiżowa Morgana.

Patch 11.20 pozwoli zrównoważyć nachodzący przedsezon. Spotkamy ciekawe postacie oraz te, które zdążyły już namieszać w naszych rozgrywkach. Obserwujcie oficjalnego Twittera Phlox’a, aby być stale na bieżąco z zmianami!