PashaBiceps będzie walczył w FAME MMA?

csgo team liquid pashabiceps
Fot. Fantasy Expo

Wszystko wskazuje, że PashaBiceps zawalczy na gali FAME MMA! Najwyraźniej legendarny zawodnik jest gotowy podjąć kolejne życiowe wyzwanie!

Ostatni post Papito dał fanom do zrozumienia, że przygotowuje się do walki w oktagonie. Póki co nie znamy zbyt wielu szczegółów, jednak stanowczo coś jest na rzeczy!

PashaBiceps na Fame MMA lub High League?

Popularność polskich federacji, które specjalizują się w tworzeniu walk ze znanymi osobami ze świata mediów stale rośnie. Nic dziwnego więc, że organizatorzy stale szukają coraz to ciekawszych twarzy, które stworzą show i będą mogły zmierzyć się na ringu. Najwidoczniej ofertę walki otrzymał również PashaBiceps. Jego Facebookowy post rozjaśnił nieco sytuację, jednak póki co twierdzi, że “na razie to tylko hedy strzelał w csie”. Walka jest bardzo możliwa patrząc na ciągłe treningi Pashy. Niejednokrotnie udowadniał swoją szybkość i siłę.

Gdzie oglądać Pashe na FAME MMA lub High League?

Jeśli walka zostanie potwierdzona, będziecie mieli szansę obejrzeć ją na żywo. Kupując PPV nie tylko wspieracie zawodnika, ale i korzystacie z najlepszej jakości obrazu. W Polsce póki co królują dwie federacje, które ze sobą konkurują. Pierwszą z nich było Fame MMA. Najnowsza – High League powstała w tym roku, a jej założycielem jest raper Malik Montana.