Arcane: Wiemy coraz więcej o serialu League of Legends!

riot arcane
Fot. Riot Games

Parę dni temu do sieci trafiła seria plakatów reklamująca premierę animowanego serialu Arcane od Riot Games oraz Netflixa.

Animowany serial Arcane osadzony w świecie League of Legends wzbudza coraz większą ciekawość wśród graczy. Pamiętajmy, że Riot nie tylko specjalizuje się w tworzeniu gier, ale i również muzyki czy właśnie animowanych filmów. Ostatnio swoją premierę miała nowa seria skinów Pentakill III: Lost Chapter, a wraz z nią półtora godzinny interaktywny album muzyczny.

Kiedy premiera Arcane?

Dokładnej daty zarówno Netflix jak i sam producent nie podali, jednak jest ona datowana na jesień 2021 roku. Póki co dowiedzieliśmy się, z plakatów udostępnionych kilka dni temu informacji odnośnie bohaterów. Możemy domyślać, że premiera już niebawem patrząc na udostępniane materiały reklamujące najnowszy twór Riotu. Dotychczas twórcy ukazali trzy zwiastuny, które możecie odnaleźć na oficjalnym kanale Youtube. Trzy miesiące temu otrzymaliśmy również krótki film, w którym deweloperzy opowiadają między innymi o procesie tworzenia oraz zarysie fabuły.

W animowanym serialu Arcane będziemy mogli spotkać naszych ulubionych bohaterów z gry League of Legends. Do tej pory Riot potwierdził obecność kilku znanych nam doskonale postaci.

Fot. Arcane

Obecni będą bohaterowie, których spotykamy na Summoner’s Rift. Wśród nich zobaczymy Vi, Jinx, Jayce’a, Caitlyn czy Viktora!